PÁRY VE STŘEDU, PŘÍCHOD DO 20hod, PROPITÍ CELÉHO PŘÍSPĚVKU {#emotions_dlg.yes} PÁRY DO 25 LET VSTUP ZDARMA. {#emotions_dlg.yes} KLUBOVÁ KARTA PRO ŽENY ZA 100 KČ. {#emotions_dlg.yes} PRO PÁRY DÁREK ZA VČASNÝ PŘÍCHOD.

 http://vlajky.yin.cz/c/ceska-republika/ceska-republika-m.png   http://vlajky.yin.cz/v/velka-britanie/velka-britanie-m.png      http://vlajky.yin.cz/u/usa/usa-m.png      http://vlajky.yin.cz/n/nemecko/nemecko-m.png      http://vlajky.yin.cz/r/rakousko/rakousko-m.png   http://vlajky.yin.cz/r/rusko/rusko-m.png       

 

Pravdivě odpověz kliknutím.


 

SWINGERS CLUB PRAHA 1 - BUNKR
je diskrétní klub "zábavy pro dospělé", kam se lidé chodí pobavit a odpočinout.
Přijít mohou kdykoliv páry, samotní muži i ženy!

 

Přáli bychom si, aby se členové klubu (stávající i budoucí) u nás cítili jako doma. Připravili jsme pro vás příjemné, diskrétní  a relaxační prostředí. Rozšířte si svůj erotický horizont a změňte svůj nudný domácí stereotyp. Připravujeme pro vás na každý den bohatý erotický program za ceny, které vás jistě potěší.

Kapacita našeho klubu je více jak 100 klubových členů! Nováčkům vždy rádi poradíme. Podívejte se také na informace pro první návštěvu a na naše pravidla klubu.

 

Naše klubové motto: "Nic se nemusí, ale všechno může být."

 

Z důvodu maximální diskrétnosti našich klubových členů  je přísně zakázáno v celém prostoru swingers klubu používat mobilní telefony, fotoaparáty, kamery, tablety a jiná zobrazovací zařízení! Toto vše zanechte při příchodu v šatně!

Přečtěte si co je swingers párty nebo časté dotazy: "Jak to probíhá, co se děje, kdo k nám chodí atd". Možná rychle zjistíte, že swingers pro Vás bude stejně běžná, jako návštěva oblíbené restaurace.

Náš swingers klub navštěvují členové ze všech regionů ČR, z okolních států, nejsme už zdaleka jen pražskou záležitostí. Přízeň a důvěra našich klubových členů nás zavazuje a motivuje k vylepšování našich služeb. Jediným naším cílem je Vaše absolutní spokojenost. Vaše připomínky můžete napsat na diskusní forum. Každý dobrý nápad bude realizován.

 

Jak to tedy u nás v klubu vypadá a na co se můžete těšit?

 

Spojte si pro Vás jistě příjemné činnosti: Wellness s vířivkou, několik saun, infra sauny, sprchy, relaxační bazén, masážní stůl, restauraci, bar pro sportovní fandy, romantické posezení s přáteli a taneční parket i s tyčemi na lechtivý tanec. Relaxační hudbu na přání a několik velkoplošných obrazovek s erotickým či sportovním žánrem. V hlavní místnosti lze i ležet s dobrým pitím na žíněnkách, jako doma v obývacím pokoji. Dále jsou k dispozici intimní pokojíčky, kde lze kdykoliv prožít zábavu pro dospělé, dle Vaší chuti a nálady.

Máme komůrky uzamykatelné, tmavé, Glory hole, osvětlené, volně přístupné, masážní, pro dva, tři, čtyři, či velké místnosti pro mnoho lidí. V každé místnosti jsou kondomy a papírové utěrky. U baru jsou vonné olejíčky na erotické masáže. Ke hrátkám slouží i gynekologické lehátko. K dispozici je internet na našem počítači. Přidejte si lidové ceny, dobře naladěné lidi a ochotný personál, který plní všechna Vaše přání. Mnozí využívají zvýhodněný klubový příspěvek na erotické akce. Samotné ženy mají klubovou kartu na tři vstupy za 100Kč. Některé párty jsou za určitých podmínek dokonce zdarma! Spojte si vše na jednom místě dlouho do noci - a už víte, jak to u nás vypadá. 

 

V zájmu diskrétnosti Vaší návštěvy nás kontaktujete ZDE. Dozvíte se, kde nás najdete a jak naši swingers párty navštívit. Když budete u vchodu nebo na parkovišti, naše služba Vám přijde otevřít.

Jelikož jsme soukromým klubem, pro maximální diskrétnost a bezpečnost našich členů nemusí být vpuštěn do našeho swingers klubu každý! Stejně tak může být z klubu kdykoli vykázán ten, kdo se nechová slušně a podle pravidel našeho Swingers klubu Praha 1 - BUNKR.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu a na čas strávený s Vámi.

 

K dispozici je erotická seznamka, povídejte si, či zeptejte v diskusním fóru a v případě Vaši spokojenosti (ale i kritiky) v našem swingers klubu BUNKR, napište své zážitky do naší návštěvní knihy.

Na pokec ve dvou se hodí chat bez registrace, kde vás nikdo nebude rušit. Pro mimopražské členy je vytvořena možnost spolujízdy ze všech koutů ČR. Přečtěte si co je nového ve swingers klubu na novinkách.

 

Mnozí z neznalosti swingers akce odmítají. Problémem není Vaše rozhodnutí, ale že k podpoře stanoviska, proč swingers ne, používají někteří odpovědi, které s realitou nemají nic společného. Budiž ale mnohým útěchou, že nejsou sami. Přečtěte si nepravdy a hlouposti o swingers z různých komunikačních kanálů. K absolutně mylným představám o swingers klubech přispívají také erotická videa a filmy. Tak tedy swingers opravdu nevypadá.

Dle našeho průzkumu mezi lidmi, co swingers spíše odmítají a na žádné akci nebyli: Na dotaz, jak to na swingers párty chodí, z cca 500 lidí jen pár lidí odpovědělo, co se pravdě trochu podobalo. Taková je bohužel povědomost mezi lidmi kolem swingers klubů. Vy ale, díky našim stránkám,  informace máte a víte mnohem více, než neinformovaná většina.

 

Erotika není jen snění, ale také skutečné prožívání zážitků.

 

Náš klubový web se Vám pokusí dát maximum informací pro Vaše správné rozhodnutí. Pro ještě lepší orientaci na našem webu využijte přehlednou mapu našich stránek. V případě, že jste odpověď na své otázky přesto nenašli, napište nám Vaše dotazy na náš email. swingerstschechei@seznam.cz  Rádi Vám odpovíme a vše vysvětlíme.

 


 

Hezký článek o našem bývalém klubu "Jungmanka" v Pražském patriotu.

   

 

Kurtizány.net, jeden z nejobjektivnějších erotických webů. Jeho majitel má velký přehled o erotickém dění nejen v Praze. Píše o našem bývalém swingers klubu PRAHA 1 v Jungmance.

 

Swingers klub GOTIKA v Jižních Čechách, u města Písek. Jeho návštěvu můžeme doporučit všem našim klubovým členům. 

Karnevalshop. Karnevalové masky, škrabošky, čelenky, ozdoby, žertovné brýle, klobouky, havai, křídla a další předměty pro každou dospělou i dětskou párty.

obrazky

obrazky

  Kontakt:   mobil 722 708 257,   telefon 222 931 914.   E-mail:  swingerstschechei@seznam.cz