Seznamka, chat, návštěvní kniha a spolujízdy na akce Swingers klubu PRAHA 1.

 

Seznamka pro všechny.

Místo pro seznámení. On hledá, páry hledají, ona hledá. Zadávejte vždy věk a kontakt na sebe. Inzerce je zdarma bez omezení, ale musí se týkat vždy našeho klubu! Pište inzeráty s rozumem a pokud možno bez pravopisných chyb. Nejlepší seznámení je přímo v klubu na živo, ale rozhodnutí necháme na Vás samotných.

 

Spolujízdy z celé ČR.

Máte místo v autě, nebo auto nemáte a chcete se svézt? Zadejte město (případně kudy do Prahy jedete), kontakt na Vás, na které swingers akce jezdíte, nebo datum, kdy jet chcete. Majitelé aut, napište i kolik máte míst ve vozidle volných! Nejlepší způsob, jak si zajistit, že nepůjdete do klubu sami.

 

Návštěvní kniha.

Sem pište své zkušenosti s klubem, nebo zhodnocení konkrétní akce. Budeme rádi za vaše reakce a jistě potěší i ostatní. V případě negativních reakcí budou sloužit pro zlepšení našich služeb pro všechny. Reagujte slušně a nepomlouvejte ostatní swingers kluby. Nepište, prosím, příspěvky povahy inzerce!

 

Chat na seznámení.

Seznamovací chat na pokec bez registrace. Domluvte si schůzku a návštěvu klubu společně. Dozvíte se vzájemně o sobě nesporně více, než jen z obyčejné inzerce. Při reakcích piště slušně. Chat není určen pro nevybouřená individua na sex po netu.

 

Náš swingers klub vám přeje mnoho erotických zážitků a úspěchů v seznámení.

obrazky

obrazky

  Kontakt:   mobil 722 708 257,   telefon 222 931 914.   E-mail:  swingerstschechei@seznam.cz